Ar-Ge Merkezi

Tisan Mühendislik Plastikleri kurulduğu andan itibaren yoğun araştırma ve geliştirme faaliyetleri ile sektörde kendine yer edinmiştir. Araştırma ve geliştirme alışkanlığını faaliyet gösterdiği sektörlere yeni ürün, teknolojik çözümler ve yeni iş alanları geliştirmek için kullanmak amacıyla Tisan Ar-Ge Merkezi kurulmuştur.

Yüksek teknolojiye uygun, işlevsel ürün üretebilme kabiliyetine sahip ve müşterilerine özel çözümler sunan ar-ge projeleri sayesinde müşterilerimize önerilebilecek değerler yaratmaktır. Sürdürülebilir bir iş olarak var olmayı devam ettirmek için, sürekli yeni projeler yaratmak esastır.

Ar-Ge Merkezimiz sadece araştırma ve geliştirme yapmanın ötesinde çalışanlarına verdiği değer ve fırsatlar ile önemli bir iş birimidir. Çalışanlarımızın değerli fikirleri ve çalışmaları Tisan tecrübesi ile sektöre yeni ürünler olarak gerçeğe dönüşmektedir.

Ar-GE Merkezimiz aynı zamanda Tisan’ın felsefesini benimsemiş ve yenilikçi düşünce yapısında olan, farklı disiplinlerden gelen teknik çalışanları ile üniversitelerle yapılan iş birliklerle ulusal ve uluslararası alanda sürdürebilir gelişmeler doğrultusunda yol almaktadır.

Birlikte proje geliştirmek için research@tisan.com.tr ile iletişime geçiniz.