Mühendislik Servisleri

Müşteriye özel mühendislik

Müşterilerimize, proje oluşturma aşamasında destek vermeye başlayarak, uygulamalarına özel kompaundlar birçok farklı katkı ve polimer tipi ile ürün geliştirilerek çözüm sağlanır. Her yıl yüzlerce müşterilerimize özel ürün sağlanmakta olup, aynı hızda farklı ürünler de geliştirilmeye devam edilmektedir. Bağımsız kompaunderlar arasında önemli bir yere sahip olan Tisan, bağımsız olması sebebiyle kısa vadeli çözümler yerine uzun dönemli ve sürdürülebilir çözümler sunar.

 

Yüksek kapasite

Tisan Mühendislik Plastikleri üretim hattı 7 adet çift vida ekstrüder ve 3 adet tek vida ekstrüderden oluşmaktadır. Esnek üretim kabiliyetimiz ve yüksek kapasitemiz ile her türlü ihtiyaca doğru ürün ile rekabetçi çözümler sunarız. Alternatif lojistik hizmetlerimiz ile ürünlerimiz müşterilerimize zamanında ulaşır. Firmamızın stratejik konumu ile şehir içi ve şehirlerarası lojistik bakımından avantajlıdır.

İhtiyaç duyduğunuz polimer ve özelliklerini iletin, size ihtiyacınız olan ürünü en kısa sürede ulaştıralım.

 

 

İşçilik

Tisan Mühendislik Plastikleri, distribütörlere ve hammadde üreticilerine işçilik servisini çözüm sunarak, kendi marka ve ambalajları ile pazara girme imkânı sunar. İşçilik servisimiz ile Tisan’ın mühendislik ve üretim tecrübesinden yararlanma fırsatı sunulurken aşağıdaki avantajları da sağlar:

·         Maliyet arttırmadan üretim kapasitesini arttırma

·         Özel kompaundlar ile ürün portföyünü geliştirme

·         Maliyet avantajlı küçük veya büyük üretim

·         Yeni hammadde ve katkı ile ürün geliştirme