Tisren® PS

Tisren® PS Tisan tarafından polistiren kompaundları için üretilmiş tescilli bir markadır.

Polistiren materyaller çok geniş bir özellik yelpazesi ile karşımıza çıkmaktadır. Düşük yoğunlukları, boyutsal kararlılığı ve iyi elektriksel özelliklerinden dolayı geniş uygulamaları vardır. Cam elyaf takviyesi, polistirenin mukavemetini, rijitliğini, boyutsal kararlılığını ve darbe direncini arttır. Bu çeşitlilik alev geciktiricili ve darbe dayanımlı çeşitlerini de içerir. Geçtiğimiz on yılda televizyon kapaklarında kullanımı yaygınlaşan HIPS (Yüksek darbe mukavemetli polistiren), modern endüstride de en yaygın olarak kullanılan plastik materyallerin arasındadır.

Tisren® PS kompaundları kapsamlı olarak genel amaçlı proseslerden yüksek darbe mukavemeti gerektiren proseslere kadar kullanılabilmektedirler.

Tisren® PS kompaundları çok geniş teknolojik uzmanlık ile oluşturulmuş ürün ağına sahiptir.

Tisren® PS formülasyonları aynı zamanda belirli pazar ihtiyaçlarını karşılamak için de geliştirilebilir.

Tisren® PS tamamen geri dönüşümlü bir materyaldir ve yeniden işlemenin ardından tekrar kullanılabilir. Kullanıcı her zaman yeni ve işlenen malzemenin karışımıyla elde edilen malzemelerin belirlenen uygulama için uygun olup olmadığını ve özelliklerinin ihtiyaçları karşılayıp karşılamadığını kontrol etmelidir.

Tisren® PS sınıfları size özel koyu renklerden en açık renklere kadar boyanabilir.